Nowe pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń

Nowe pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń

Nieplanowane bieżące wydatki oraz koszty jakie pociąga za sobą poprawa komfortu życia są najczęstszymi przyczynami zaciągania pożyczek pozabankowych. Perspektywa otrzymania pieniędzy bez zaświadczeń o dochodach często w ciągu jednego dnia skłania konsumentów do korzystania z usług branży pozabankowej. Dlatego rozwój ów sektora jest permanentny. Również z tego powodu powstaje coraz więcej nowych ofert pożyczek przez internet.

Nowe pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń

W roku 2019 pojawiły się nowe marki, które świadczą pożyczki pozabankowe na raty. Są to LendUp, Provema oraz Efiraty.

LendUp

logo lendupWłaścicielem serwisu LendUp jest spółka PROFI CREDIT będąca jednym z liderów rynku usług pozabankowych. Klienci, którzy zdecydują się ubiegać o nowe pożyczki mogą otrzymać od 500 do 15 000 zł na dowolny cel. Okres kredytowania wynosi od 6 do 48 miesięcy. Ostateczna wysokość zobowiązania finansowego, które może zaproponować firma będzie zależeć od zdolności kredytowej klienta. Wnioski należy wypełniać online lub telefonicznie z pomocą konsultanta, decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest w ciągu kilkunastu minut w godzinach pracy BOK.
Podczas aplikowania o pieniądze nie trzeba przedkładać żadnych dokumentów i zaświadczeń. Potrzebny będzie jedynie dowód osobisty wnioskodawcy, gdyż pochodzące z niego dane muszą zostać umieszczone w formularzu rejestracyjnym. Środki finansowe przekazywane są na konto bankowego konsumenta. Spłata także odbywa się przelewem.

Provema

logo provemaFirma specjalizuje się w udzielaniu mikropożyczek na raty. Maksymalna kwota zobowiązania to 1 500 zł, minimalnie zaś można ubiegać się o 1 100 zł. Okres kredytowania jest stały i sięga 6 miesięcy. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się za pośrednictwem internetu. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy zweryfikować swoją tożsamość za pomocą przelewu 1 grosza na wskazany rachunek bankowy firmy Provema. Okresu kredytowania pożyczki nie można wydłużyć, ale nic nie stoi na przeszkodzie by uregulować zaciągnięty kredyt wcześniej, przed pierwotnym terminem spłaty. Klienci nie są zobligowani dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów, gdyż to aplikowania o pożyczki wystarczy jedynie dokument tożsamości.

Efiraty

logo efiratyNowe pożyczki w Efiraty sięgają kwoty 20 000 zł a czas na ich spłatę wynosi 3 do 48 miesięcy.Pożyczkodawcą serwisu jest spółka akcyjna Efimea z siedzibą we Wrocławiu i kapitałem własnym równym 200 000 zł. Wszystkie produkty dostępne są online. Pieniądze wypłacane są zaraz po akceptacji umowy i potwierdzeniu danych przez przelew weryfikacyjny. Czas ich wpływu na konto bankowe pożyczkobiorcy zależy od sesji wychodzących poszczególnych banków. Zwykle zajmuje to do 48 godzin.

Zaprezentowane firmy proponują pożyczki bez zaświadczeń o dochodach lecz nie są to kredyty bez zdolności kredytowej. Każdy klient winien posiadać odpowiednią możliwość do uregulowania swojego długu zgodnie z harmonogramem. Osoby poszukujące kredytów bez zdolności mogą skierować się na stronę internetową http://kredytbezzdolnoscikredytowej.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *